Automatyka do rolet od intel - firmy działającej od 1986

Wszystko pod kontrolą

Początek działalności naszej firmy przypada na rok 1986. Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła nam stanąć w jednym szeregu z najlepszymi producentami systemów sterujących pracą napędów do rolet, bram, żaluzji, krat.
Skontaktuj się z nami

Wszystko pod kontrolą

Początek działalności naszej firmy przypada na rok 1986. Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła nam stanąć w jednym szeregu z najlepszymi producentami systemów sterujących pracą napędów do rolet, bram, żaluzji, krat. Na naszą ofertę składa się duży wybór silników do rolet, sterowników, central, pilotów, jak i siłowników do bram.
Skontaktuj się z nami

Wielokanałowy pilot przenośny, do np. sterowania silnikiem do rolet


Dowiedz się więcej

Nowa seria pilotów MMT:
PIL-19MMT i PIL-99MMT

Napędy, silniki z funkcją wykrywania przeciążenia

Dowiedz się więcej

Napędy rurowe N-13 i N-13R

Nowe napędy na rurę fi40mm z momentem obrotowym 13Nm. Dostępne w wersji standardowej i radiowej
Wyłączniki krańcowe mechaniczne

Dowiedz się więcej

Napędy rurowe N-13 i N-13R

Nowe napędy na rurę fi40mm z momentem obrotowym 13Nm.
Dostępne w wersji standardowej i radiowej
Wyłączniki krańcowe mechaniczne

Sterownik do rolet zewnętrznych

Sterownik radiowy ST-01R
dostępny również w obudowie

Specjalne wersje sterownika umożliwiają sterowanie: światłem, żaluzjami fasadowymi lub żaluzjami poziomymi wewnętrznymi
Dowiedz się więcej

Sterownik radiowy ST-01R
dostępny również w obudowie

Specjalne wersje sterownika umożliwiają sterowanie: światłem, żaluzjami fasadowymi
lub żaluzjami poziomymi wewnętrznymi
Dowiedz się więcej

Slider

Komfort, bezpieczeństwo, nowoczesność. Te trzy czynniki sprawiły, że zdecydowaliśmy się założyć naszą firmę i zaczęliśmy tworzyć innowacyjne produkty, które zwiększają poziom bezpieczeństwa jak również komfortu w domach naszych Klientów. Początek działalności naszej firmy przypada na rok 1986. Wieloletnia obecność na rynku polskim pozwoliła nam stanąć w jednym szeregu z najlepszymi światowymi producentami systemów

centralnego sterowania urządzeniami w technologii bezprzewodowej jak również i przewodowej. W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór: silników, sterowników, central i pilotów umożliwiających sterowanie: roletami, żaluzjami, markizami, bramami oraz kratami.

 Żyjemy w XXI wieku, dlaczego więc nie korzystać z rozwiązań, jakie dają nam nowoczesne technologie? Robimy wszystko, by ułatwić Państwu życie. Montując naszą automatykę do rolet (silniki do rolet, sterowniki rolet) lub innych urządzeń tj. markizy, żaluzje, bramy oszczędzają Państwo czas, zapobiegają wypadkom oraz wybierają rozwiązania wygodne i bezpieczne dla całej rodziny. Wytwarzamy nasze innowacyjne produkty zwiększające bezpieczeństwo od ponad 30 lat, dlatego sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami i kratami nie ma przed nami tajemnic.

 Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą automatyki do rolet, żaluzji, bram, markiz i krat.

Certyfikaty

Wyróżnia nas fakt, że wszystkie proponowane przez nas systemy sterowania rolet i bram zostały skonstruowane w naszej firmie. Sterowniki rolet, napędy z wbudowanym odbiornikiem radiowym, centrale bramowe czy szeroka gama pilotów je obsługujących produkowane są w naszej firmie w Polsce.

Do ich wyrobu wykorzystujemy najlepsze części i podzespoły, korzystając z produktów znanych i cenionych na całym świecie marek. Inwestujemy w wysokiej jakości części, ponieważ niezawodne działanie ma dla nas równie istotne znaczenie, jak dla użytkowników naszych urządzeń.

Zależy nam na trwałych i dobrych relacjach z Klientami.

Nasze nagrody i certyfikaty

Pozycji w schowku:

Możesz dodać do schowka dowolną ilość produktów z oferty "inel", po czym przejść do formularza, aby dokończyć proces „Zapytaj o cenę”.

  Przejdź do formularza

  Nasze produkty

   Partnerzy mapa

  Partnerzy

  We współpracy z Partnerami z większości miast w całej Polsce tworzymy sieć potencjału punktów oraz zespołów. Dzięki ogólnopolskim kooperacjom wdrażamy rozwiązania skuteczne, dopasowane do rynku i w konkretnej rzeczywistości cenowej.

  Sieć zaangażowanych partnerów to najlepszy sposób na opracowanie oferty dopasowanej do potrzeb Klientów. Szybciej przełamujemy bariery, poznajemy trendy i wdrażamy rozwiązania, które nie są kompromisem pomiędzy ceną, a jakością. Rozumiemy rzeczywistość i podejście do urządzeń, które proponujemy.

  Nasi Klienci znajdą nas w autoryzowanych punktach na terenie całego Kraju.

  Dowiedz się więcej

  Działalność charytatywna

  Inel od lat prowadzi działalność charytatywną, wspomagając najbardziej potrzebujących. Skoordynowane projekty we wszystkich dziedzinach są wprowadzane w życie dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu ze strony właścicieli jak również pracowników firmy.

  Dowiedz się więcej

  Materiały do pobrania

  Kontakt

  ul. Mostowa 1
  80-778 Gdańsk, Polska

  tel. +48 58 305 49 77
  fax +48 58 301 15 81

  inel@inel.gda.pl
  biuro@inel.gda.pl

  Newsletter. Zapisz się!

  Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o produktach Inel, zostaw swój adres email.

  Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2017  P.I.E. Inel Sp. z o.o. 

  x